Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Забіг у Ірпені обʼєднав українців у протидії будь-яким проявам насильства, – Ростислав Карандєєв 

Події

Сьогодні, 26 листопада, у  Ірпені відбувся масштабний забіг під патронатом  Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної. Цьогоріч подія стала стартом Міжнародної акції «16 днів активізму проти насильства» в Україні. 

Переглянути фотоальбом

Участь у забізі взяли близько 1500 громадян – урядовці, представники депутатського корпусу, керівники міжнародних організацій та дипломатичних представництв, громадські та культурні діячі, а також місцеве населення всіх вікових категорії. Серед учасників – т.в.о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв. 

Організатори забігу – ГО UA Experts за ініціативи Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та підтримки United Nations in Ukraine

«Ми починаємо не лише 16 днів активізму проти насильства, ми починаємо щорічний марафон. Сподіваюсь, що кожного року ми будемо збиратись на площах України та світу для того, щоб показати громадянам, які потребують допомоги, що вони можуть на неї розраховувати, і що ми не замовчуємо злочини насильства», – зазначила Ольга Стефанішина під час відкриття забігу. 

Урядовиця закцентувала на важливості підтримки одне одного і солідарності з тими, хто пережив або досі перебуває у ситуації насильства.

Ростислав Карандєєв також приєднався до забігу і відзначив, що ця подія є чудовим інструментом єдності, який консолідує та енергетично об’єднує людей у протидії будь-яким проявам насильства, зокрема і проти воєнних злочинів росії в Україні. 

«Коли ми визначаємо насильство як ознаку нецивілізованого суспільства, визнаючи його ідеологічною загрозою, ми повинні протиставити йому нашу нетерпимість. Ми йдемо  європейським шляхом, де людина та її права займають центральне місце. Сьогодні ми виражаємо солідарність у цьому прагненні і повідомляємо всьому світові: ми разом зараз і завжди», – зазначив він.

Після завершення забігу у місті Ірпінь естафету  передали іншим містам України та представникам української діаспори у США (Чикаго). Так, зокрема, естафету столичного регіону прийняли Ніжин, Вінниця, Хорошів, Калуш, Коростень, Мукачево, Лубни, Кривий Ріг, Дніпро, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Львів та  Кам’янець-Подільський.

Довідково

Акція «16 днів активізму проти насильства», щорічно відзначається з 25 листопада до 10 грудня у  більше ніж 100 країнах світу з 1991 року з метою активізації спільних зусиль заради об’єднуючої мети: безальтернативної протидії всім формам насилля.

Вас може зацікавити

Ростислав Карандєєв зустрівся з Послом Королівства Нідерланди в Україні Єннесом де Молом

Ростислав Карандєєв зустрівся з Послом Королівства Нідерланди в Україні Єннесом де Молом

«1000-ліття європейської історії та культури»: в Києво-Печерській лаврі відбулись урочистості з нагоди 70-річчя вступу України до ЮНЕСКО

«1000-ліття європейської історії та культури»: в Києво-Печерській лаврі відбулись урочистості з нагоди 70-річчя вступу України до ЮНЕСКО