Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

11 серпня 2023 року прийнято постанову № 856 Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 10 січня 2023 р. № 25»

Активне

Новоприйнятою постановою Кабінету Міністрів України дію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії в Україні поширено на заклади соціальної сфери, зокрема на  заклади культури, а також доповнено перелік видів економічної діяльності, учасники яких можуть долучитися до експериментального проекту.

Так бібліотеки, театри, музеї, цирки та інші заклади культури базової мережі матимуть можливість використовувати світлодіодні (LED) лампи з метою економії у споживанні електричної енергії та забезпечення надійного та збалансованого функціонування енергетичної системи України.

Повний текст постанови тут.

Довідково:

З метою економії споживання електричної енергії та зменшення навантаження на енергетичну систему України, яка постраждала внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 10 січня 2023 р. № 25 “Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії в Україні”.