Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

5 березня 2021 відбудеться друге засідання конкурсної комісії з відбору членів Ради з державної підтримки кінематографії

Опубліковано:
Завершено

5 березня 2021 року об 10.00 в кімнаті 102 у приміщенні Міністерства культури та інформаційної політики України (вул. Івана Франка, 19) відбудеться друге засідання конкурсної комісії з відбору членів Ради з державної підтримки кінематографії. Під час другого засідання будуть проведені співбесіди з претендентами, під час яких члени конкурсної комісії з’ясовують обізнаність претендентів у процесах, пов’язаних з кіновиробництвом та розповсюдженням фільмів, законодавстві в галузі кінематографії, законодавстві щодо запобігання корупції. Стосовно претендентів, які мають вищу юридичну освіту та вищу економічну освіту, з’ясовується також рівень їх знань у зазначених галузях.

У зв’язку з дією карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, а також враховуючи встановленням на території України “жовтого” рівня епідемічної небезпеки, представники засобів масової інформації можуть бути присутніми на засідання дистанційно.

Трансляція засідання відбуватиметься на офіційному YouTube-каналі Міністерства культури та інформаційної політики України.