Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

«Київський академічний театр «Золоті ворота» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Активне

Театрально – видовищний заклад культури «Київський академічний театр «Золоті ворота» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Режисер – постановник (повна зайнятість) – 1 штатна одиниця

Кваліфікаційні вимоги: Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією режисера-постановника, режисера не менше 3 років.

Завдання та обов’язки: Здійснює творче керівництво художньо-артистичним персоналом театрально-видовищного підприємства із створення нових і поновлення раніше створених вистав (програм). Розробляє перспективні репертуарні плани, плани-графіки випуску нових вистав (програм). Здійснює основні постановки, що визначають художні принципи роботи колективу. Забезпечує художній рівень вистав (програм) на стаціонарі, під час виїздів та гастролей. Контролює комплекс робіт, пов’язаних із створенням вистав (програм) іншими режисерами-постановниками. Розглядає календарні плани показу вистав (програм) поточного репертуару. Веде роботу з авторами із створення нових сценічних творів. Формує склади постановочних груп і виконавців. Забезпечує постійний зв’язок з творчими спілками. Забезпечує кваліфіковане комплектування та використання кадрів художньо-артистичного персоналу. Визначає систему, форми та порядок професійного навчання, організує і бере безпосередню участь у заходах з підвищення професійної майстерності творчих працівників.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:

− Заяву про участь в конкурсі у довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку;

− Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку із вклеєною фотокарткою;

− Копію документа, що посвідчує особу;

− Копію документа про освіту за відповідною спеціальністю;

− Копія військовооблікового документа про перебування на військовому обліку,

− Копія трудової книжки (за наявності ) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, або інші документи, що підтверджують досвід роботи;

− Творче резюме.

Документи від претендентів приймаються до 20 липня 2023 року (включно), з 11:00 по 16:00 з понеділка по п’ятницю, за адресою: м. Київ, вул. Шовковична, 7-А.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Довідки з питань проведення конкурсу надаються за електронною адресою

[email protected].

Дата проведення конкурсу на заміщення вакантних посад 27 липня 2023 року о 12:00.

Конкурс проходитиме за адресую: м. Київ, вул. Шовковична, 7-А.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів. Переможців конкурсу театр житлом не забезпечує.