Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Активне
 • художник-декоратор

Кваліфікаційні вимогидо претендентів на заміщення вакантної  посади художник – декоратор:

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст); для магістра, спеціаліста, бакалавра – без вимог до стажу роботи, молодшого спеціаліста – підвищення кваліфікації та стаж аналогічної за характером роботи не менше 3 років. Професійні навички: здійснення у межах компетенції втілення творчого задуму художника-постановника з написання пейзажних декорацій панорамного плану, куліс, падуг та інших розписних частин м’якого та жорсткого декораційного оформлення, а також елементів бутафорії, реквізиту та інших частин сценічної картини.

Завдання та обов’язки:

 • виконує роботи по виготовленню декорацій та реквізиту, виготовлення бутафорії та оформлення із металу, паперу та інших матеріалів для нових вистав згідно ескізам, кресленням та вказівкам художника-постановника, згідно завдань головного художника, головного режисера, режисера-постановника;
 • бере участь у прийманні макетів і ескізів вистави.
 • здійснює контроль за художнім станом декораційного оформлення вистав поточного репертуару.
 • забезпечує художнє оформлення нових і оновлених декорацій раніше створених вистав поточного репертуару.
 • виконує поточний ремонт декорацій, покриття сцени, одягу сцени.
 • відновлює всі фарбовані декорації, домагаючись збереження первісного колориту і стилю живопису та малюнка.
 • виконує підготовчі роботи оброблення декорації, предметів меблів та реквізиту, здійснює підготовку поверхонь під фарбування, обклеювання та інші види робіт.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

 • заяву про участь в конкурсі у довільній формі;
 • особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку , з вклеєною фотокарткою;
 • копію документа, що посвідчує особу;
 • копію трудової книжки ( за наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, або інші документи, що підтверджують досвід роботи;
 • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
 • творче резюме, портфоліо.

Також претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, тощо).

      Конкурсна програма: співбесіда (професійні навички, знання кандидата у галузі театрального мистецтва за фахом, надання фото або малюнків власних робіт).

      Документи від кандидатів, які бажають взяти участь у конкурсі приймаються до 17:00 год. 27 вересня 2023 року включно за адресою:

м. Чернівці, площа Театральна,4  КП «Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської» відділ кадрів з 1000 до 1300 та з 1400 до 1700 понеділок  – п’ятниця.

Тел.: (0372) 52-26-49,  (066) 077-92-05 – Тамара Вікторівна

факс: (0372) 52-26-49,  e-mail: office. [email protected]  (з поміткою «Конкурс»).

      Дата і місце проведення конкурсу:

28 вересня 2023 року м. Чернівці, вул.Театральна площа, 4  КП «Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської».

Конкурс проводиться в один день у два етапи:

 • перший етап – розгляд документів поданих претендентами на участь в конкурсі о 10:00 год.
 • другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу, здійснення обговорення кожної кандидатури окремо та визначення переможців конкурсу об 11:00 год.

       Не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу інформація про переможців конкурсу буде оприлюднена на сайті театру та офіційному веб – сайті Мінкультури.

       Будь ласка, оформлюйте документи належним чином.  Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.