Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської оголошує конкурс

Активне

Комунальне підприємство «Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської» відповідно доч. 3 ст. 21 Закону України від 14.12.2010 № 2778-VI «Про культуру»,  Закону України  від 28.01.2016 № 955-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України  щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», ст. 20 Закону України « Про театри і театральну справу», наказу Міністерства культури України від 01.07.2016 № 497 «Про затвердження Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 • артист драми I категорії  (1 штатна одиниця);
 • артист драми II категорії (2 штатні одиниці);
 • художник – декоратор (1 штатна одиниця);
 • художник – модельєр  (1 штатна одиниця).

        Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

1.Артист драми I категорії:  повна або

 • базова  вища  освіта  відповідного  напряму  підготовки  (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; 
 • для магістра – без вимог до стажу роботи,  для спеціаліста  –  стаж  роботи  за професією артиста драми (театру драми, юного глядача) II категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.

2.Артист драми II категорії: повна або

 • базова вища освіта відповідного  напряму  підготовки  (спеціаліст,
 • бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

3.      Художник – декоратор: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста – без вимог до стажу роботи, для бакалавра – підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше 3 років.

4.    Художник – модельєр:

 • повна   або   базова   вища   освіта відповідного   напряму   підготовки   (магістр,   спеціаліст   або бакалавр); 
 • для магістра, спеціаліста – без вимог до стажу роботи, для   бакалавра  –  підвищення  кваліфікації  та стаж роботи  на посаді художника не менше 3 років.

      Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

 • заяву про участь в конкурсі у довільній формі;
 • особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку , з вклеєною фотокарткою;
 • копію документа, що посвідчує особу;
 • копію трудової книжки ( за наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, або інші документи, що підтверджують досвід роботи;
 • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
 • творче резюме, портфоліо .

      Також претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, тощо).

      Документи від кандидатів, які бажають взяти участь у конкурсі приймаються до 17:00 год. 08 березня 2023 року включно за адресою:

м. Чернівці, площа Театральна,4  КП «Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської» відділ кадрів з 1000 до 1300 та з 1400 до 1700 понеділок  – п’ятниця.

Тел.: (0372) 52-26-49,  (066) 077-92-05 – Тамара Вікторівна

факс: (0372) 52-26-49,  e-mail: office. [email protected]  (з поміткою «Конкурс»).

      Дата і місце проведення конкурсу:

09 березня 2023 року м. Чернівці, вул. Театральна,4  КП «Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської» .

Конкурс проводиться в один день у два етапи:

 • перший етап – розгляд документів поданих претендентами на участь в конкурсі о 10:00 год.
 • другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу, здійснення обговорення кожної кандидатури окремо та визначення переможців конкурсу о 11:00 год.

Не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу інформація про переможців конкурсу буде оприлюднена на сайті театру та офіційному веб – сайті Мінкультури.

Будь ласка, оформлюйте документи належним чином. Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.