Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Державне підприємство «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Опубліковано:
Завершено
  • режисер-постановник – 1 штатна одиниця;

  • артист-провідний майстер сцени – 1 штатна одиниця;

  • артист драми другої категорії – 3 штатні одиниці. 

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду режисер-постановник: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду артист-провідний майстер сцени: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації; стаж роботи за професією артиста драми вищої категорії не менше 5 років; почесні звання; яскрава творча індивідуальність; видатні сценічні здібності; здатність до самостійної, оригінальної інтерпретації сценічного характеру; виконання провідних ролей, які визначають ідейно-художню спрямованість театру; досконале володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності; широке визнання публіки, театральної громадськості, преси.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду артиста драми другої категорії:

повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи; встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання ролей у виставах.

Посадові обов’язки та рівень знань і навиків: відповідають типовим за посадою, щодо зайняття якої оголошено конкурс, згідно з Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 84 Діяльність у галузі драматичного мистецтва та інша розважальна діяльність (затвердженого Наказом Міністерства культури і мистецтв України від 04.02.2000 р № 32; погоджено Міністерством праці та соціальної політики України ( https://jobs.ua/dkhp/vipusk-82 )

Умови оплати праці: посадовий оклад за кожною з посад згідно зі штатним розписом, з виплатою надбавок і доплат з підстав та у порядку, встановленому законодавством України.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:

  1. заяву про участь в конкурсі у довільній формі;
  2. особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
  3. копію документа, що посвідчує особу;
  4. копію трудової книжки (за наявності);
  5. копію документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  6. творче резюме, портфоліо.

Працівники, які знаходяться із ДП «НАУД театр ім. М. Заньковецької» в трудових відносинах та бажають взяти участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Усі претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список зіграних вистав, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії, СD та DVD-записи тощо).

Претендент має право відкликати свою заяву та документи до кінцевого строку їх прийняття, повідомивши про це письмово Голову.

Документи подаються відповідальному секретареві Комісії за адресою: 79008, м. Львів, вул. Лесі Українки, 1 шляхом поштового відправлення або особисто.

Документи від претендентів приймаються протягом 20 календарних днів з дня розміщення цього оголошення на офіційному сайті Театру або Міністерства культури та інформаційної політики України або опублікування у засобах масової інформації (залежно від того, який факт відбувся раніше) з урахуванням режиму робочого часу Театру.

 

Театр не оплачує (не відшкодовує) витрати, пов’язані з участю претендентів у конкурсі.

Театр не забезпечує житлом кандидата в разі перемоги у конкурсі при працевлаштуванні.

 

Перший етап конкурсу відбуватиметься 28.11.2022 р. за адресою: 79008, м. Львів, вул. Лесі Українки, 1

Про проведення другого етапу конкурсу претенденти, які будуть до нього допущені, будуть додатково поінформовані відповідальним секретарем комісії.

Довідки з питань проведення конкурсу надаються за тел./факс (032) 235-47-51 (приймальня), (096) 689-79-81 (відповідальний секретар) або за електронною адресою [email protected]