Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Державне підприємство «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Активне
  • головний художник;
  • режисер-постановник (одна штатна одиниця);
  • балетмейстер (одна штатна одиниця).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду головний художник: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); післядипломна освіта в галузі управління; стаж роботи за професією художника не менше 3 років; знання законодавства в галузі культури та мистецтва; володіння методологією творчого процесу; знання принципів створення та використання всіх компонентів сценічного оформлення; історії декораційного мистецтва; вітчизняний і світовий досвід сценографії; основи економіки, організація праці та управління; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Посадові обов’язки: відповідають посаді, щодо зайняття якої оголошено конкурс.

Умови оплати праці: посадовий оклад згідно зі штатним розписом у розмірі  з виплатою надбавок і доплат з підстав та у порядку, встановленому законодавством України.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду режисера-постановника: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), досвід роботи за фахом не менше 3-х років.

Посадові обов’язки: відповідають посаді, щодо зайняття якої оголошено конкурс.

Умови  оплати  праці: посадовий  оклад згідно зі штатним розписом з виплатою надбавок і доплат з підстав та у порядку, встановленому законодавством України.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду балетмейстера: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, магістр); стаж роботи за професією або іншими однорідними – не менше 2 років; знання теорії та практики хореографії та акторської майстерності, основ сценічного та музичного оформлення, класичний і сучасний балетний репертуар, класичну, сучасну і народну хореографію, досвід роботи вітчизняних і світових закладів культури, вміння роботи з партитурою і клавіром хореографічного твору.

Посадові обов’язки: відповідають посаді, щодо зайняття якої оголошено конкурс.

Умови  оплати  праці:  посадовий оклад  згідно  зі  штатним  розписом  у  з виплатою надбавок і доплат з підстав та у порядку, встановленому законодавством України.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:

1. Заяву про участь в конкурсі у довільній формі;

2. Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;

3. Копію документа, що посвідчує особу;

4. Копію трудової книжки (за наявності);

5. Копію документа про освіту за відповідною спеціальністю;

6. Творче резюме, портфоліо.

Працівники, які знаходяться із ДП «НАУД театр ім. М. Заньковецької» в трудових відносинах та бажають взяти участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Усі претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії, СD та DVD-записи тощо).

Претендент має право відкликати свою заяву та документи до кінцевого строку їх прийняття, повідомивши про це письмово Голову.

Документи подаються відповідальному секретареві Комісії за адресою: 79008, м. Львів, вул. Лесі Українки, 1 шляхом поштового відправлення або особисто.

Документи від претендентів приймаються протягом 14 календарних днів з дня розміщення цього оголошення на офіційному сайті Театру або Міністерства культури України або опублікування у засобах масової інформації (залежно від того, який факт відбувся раніше) з урахуванням режиму робочого часу Театру.

Театр не оплачує (не відшкодовує) витрати, пов’язані з участю претендентів у конкурсі.

Театр не забезпечує житлом кандидата, в разі перемоги у конкурсі при працевлаштуванні.

Перший та другий етапи конкурсу відбуватимуться 17 листопада 2023 р. за адресою: 79008, м. Львів, вул. Лесі Українки, 1.

Другий етап конкурсу – ознайомлення з професійними даними учасників (співбесіда та особисте представлення творчого доробку претендента, в тому числі, презентація відеоматеріалів).

Довідки з питань проведення конкурсу надаються за тел./факс (032) 235-47-51 (приймальня), (096) 389-31-11 (режисерське управління), (032) 235-58-02 (відділ кадрів) або за електронною адресою [email protected]