Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Документи подані для участі у конкурсному доборі на посаду генерального директора – художнього керівника Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського

Опубліковано:
Завершено

          Відповідно до частин п’ятої і шостої статті 214 Закону України «Про культуру», Міністерство культури та інформаційної політики України оприлюднює документи, подані для участі у конкурсному доборі на посаду генерального директора – художнього керівника Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського.

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів (з 31.01.2022 по 06.02.2022) можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатури на електронну пошту [email protected] (з позначкою «пропозиції та зауваження «ансамбль танцю ім. П. Вірського»), які будуть передані конкурсній комісії з конкурсного добору на посаду генерального директора – художнього керівника Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського.