Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Документи подані для участі у конкурсному доборі на посаду генерального директора Національного музею історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс

Опубліковано:
Завершено

Відповідно до частин п’ятої і шостої статті 214 Закону України «Про культуру», Міністерство культури та інформаційної політики України оприлюднює документи, подані для участі у конкурсному доборі на посаду генерального директора Національного музею історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс з урахуванням Закону України «Про захист персональних даних».

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів (з 18.11.2021 по 17:00, 25.11.2021) можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту [email protected] (з позначкою «пропозиції та зауваження «Музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс»), які будуть передані конкурсній комісії з конкурсного добору на посаду генерального директора Національного музею історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс.