Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

ДП «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» оголошує конкурс заміщення вакантних посад

Опубліковано:
Завершено

ДП «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» оголошує конкурс заміщення вакантних посад

(форма працевлаштування – контрактна, повна зайнятість) 

– артист балету 1 категорії –  1 вакансій

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища  освіта відповідного напряму підготовки  (магістр,  спеціаліст  або бакалавр);  для магістра – без вимог до стажу роботи,  для спеціаліста – стаж роботи за професією  артиста балету  (театру)  II  категорії  не менше 2 років,  бакалавра – не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: професійна майстерність; яскраві музичні,  хореографічні і  сценічні  здібності;  виконання  перших  і  других  партій  в  балетах,  великих  балетних партій в оперних виставах,  значних сольних і групових танцювальних номерів в  оперетах  і  музичних  комедіях,  технічно  складних  номерів у виставах усіх жанрів;  в окремих випадках    виконання  провідних  партій в балетах.

   – артист балету 2 категорії –  4 вакансій

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; хороші хореографічні, музичні, сценічні дані, категорії: професійна майстерність; виконання ансамблевих танців і участь у масових сценах у виставах всіх жанрів; в окремих випадках – виконання інших партій і нескладних сольних номерів.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

– заява про участь у конкурсі в довільній формі, що містить інформацію про  поштову адресу та засоби зв’язку; 

– заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

– завірені підписом претендента: копія документу, що посвідчує особу, копія трудової книжки (за наявності), копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

– творче резюме, портфоліо;

Додатково можливо подати:

  • інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні 3 роки у довільній формі: репертуар, DVD записи тощо;
  • копії документів про нагороди, звання, лауреатство у конкурсах, фестивалях тощо (за наявності).

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з ДП «ХНАТОБ»  та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Перший тур конкурсу — розгляд наданих документів, щодо відповідності кваліфікаційним вимогам.

Другий тур конкурсу –  за програмою:

– для артистів балету  1 та 2 категорій – урок класичного танцю. 

Дата проведення конкурсу  5 серпня 2020 р.

Місце проведення конкурсу: ДП «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» м. Харків, вул. Сумська, 25.

Заяви   про   участь    у   конкурсі   та  інші   необхідні   документи    приймаються тільки у паперовому вигляді по 30 липня 2020 року включно, за адресою: 61057, м. Харків, вул. Сумська, 25, ДП «ХНАТОБ».

Довідки за тел. (057) 700-39-80 та електронною поштою: hatobok@gmail.com. 

ДП «ХНАТОБ» переможців конкурсу житлом не забезпечує.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.