Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад у хорі театру

Активне
  • артист  хору вищої категорії  (бас)шт. од.

Кваліфікаційні вимоги:

Повна  вища  освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста хору (театру) I категорії не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги:

Відмінні музичні здібності, високий рівень техніки та виконавської майстерності, досконале володіння навичками читання партій з листа.

  • артист хору 1-ї категорії – 4 шт. од.:

бас – 1 шт. од.

сопрано  1 шт. од.                                               

меццо-сопрано – 2 шт. од.

Кваліфікаційні вимоги:

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр). Стаж роботи за професією артиста хору (театру) IІ категорії не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги:

Відмінні музичні здібності, високий рівень техніки та виконавської майстерності, добрі навички читання партій з листа.

  • артист хору другої категорії (тенор) – 1 шт. од.

Кваліфікаційні вимоги:

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги:
Добрі музичні здібності; необхідна професійна підготовка для виконання хорових партій; володіння навичками хорового співу та читання партій з листа.

Програма конкурсного виступу включає:

  • виконання класичної арії (на вибір претендента);
  • романс або обробка української народної пісні (на вибір претендента);
  • завдання для перевірки навичок читання нот з листа (уривок з хорових партій опер поточного репертуару театру за пропозицією комісії).

Знання хорових партій з вистав поточного репертуару театру надає перевагу у конкурсному відборі.

 До переліку документів, що подаються претендентами, входять:

1. Заява про участь у конкурсі, написана власноруч у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та засобів зв’язку із претендентом
2. Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою

3. Копія документу, що посвідчує особу

4. Витяг з трудової книжки (за наявності)

5. Копія документа про освіту

6. Творче резюме, портфоліо

Працівники  Національної опери України, які беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.
 

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список виконаних партій, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).
 
Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються з 01.03. 2024 р. по 15.03.2024 р. (включно) за адресою: м. Київ, вул. Лисенка, 5, 2-й поверх, відділ кадрів,  з 11-00 до 13-00 та з 15-00 до 17-00.

Тел. для довідок: 234-51-93
 
Дата проведення конкурсу18  березня  2024 року.

Місце проведення конкурсу: Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка; м.Київ, вул.Володимирська, 50.
  
ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» переможців конкурсу житлом не забезпечує.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.