Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

ДП «Національний академічний український драматичний театр імені М. Заньковецької» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Активне

Державне підприємство «Національний академічний український драматичний театр імені М. Заньковецької» (м. Львів, вул. Лесі Українки, 1) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: 

артист драми вищої категорії – 2 штатні одиниці;

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду артиста драми вищої категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації; стаж роботи за професією артиста драми (театру драми, юного глядача) I категорії не менше 3 років; яскрава творча індивідуальність; висока професійна майстерність; вільне володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності; виконання відповідальних, у тому числі головних ролей у виставах театру; широке визнання публіки.

Посадові обов’язки: відповідають посаді, щодо зайняття якої оголошено конкурс.

Умови  оплати  праці: посадовий  оклад згідно зі штатним розписом з виплатою надбавок і доплат з підстав та у порядку, встановленому законодавством України.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:

1.       Заяву про участь в конкурсі у довільній формі;

2.       Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому

порядку, з вклеєною фотокарткою;

3.       Копію документа, що посвідчує особу;

4.       Копію трудової книжки (за наявності);

5.       Копію документа про освіту за відповідною спеціальністю;

6.       Творче резюме, портфоліо.

Працівники, які знаходяться із ДП «НАУД театр ім. М. Заньковецької» в трудових відносинах та бажають взяти участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Усі претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії, СD та DVD-записи тощо).

Претендент має право відкликати свою заяву та документи до кінцевого строку їх прийняття, повідомивши про це письмово Голову.

Документи подаються відповідальному секретареві Комісії за адресою: вул. Лесі Українки, 1, м. Львів, 79008,  шляхом поштового відправлення або особисто.

Документи від претендентів приймаються протягом 14 календарних днів з дня розміщення цього оголошення на офіційному сайті Театру або Міністерства культури України або опублікування у засобах масової інформації (залежно від того, який факт відбувся раніше) з урахуванням режиму робочого часу Театру.

Театр не оплачує (не відшкодовує) витрати, пов’язані з участю претендентів у конкурсі.

Театр не забезпечує житлом кандидата, в разі перемоги у конкурсі при працевлаштуванні.

Перший та другий етапи конкурсу відбуватимуться 28 липня 2023 р. за адресою:  вул. Лесі Українки, 1, м. Львів, 79008.

Про проведення другого етапу конкурсу претенденти, які будуть до нього допущені, будуть додатково поінформовані відповідальним секретарем комісії.

Довідки з питань проведення конкурсу надаються за тел./факс (032) 235-47-51 (приймальня), (096) 389-31-11 (режисерське управління), (032) 235-58-02 (відділ кадрів) або за електронною адресою [email protected]