Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Активне
  • Концертмейстера з класу балету – 1 шт.од.

Кваліфікаційні вимоги:

повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — стаж роботи за професією акомпаніатора, концертмейстера не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги:

знання поточного репертуару театру (балету), принципів концертмейстерської роботи з артистами  балету, вміння проводити індивідуальні та групові заняття, уроки, репетиції з артистами / солістами балету, виконання на репетиціях  музичного супроводу на фортепіано, виконання з листа  нових музичних творів досить складного музичного матеріалу. 

Конкурсна програма : 

1. Л. Мінкус ДОН КІХОТ – Гран-па

2. М. Скорульський  ЛІСОВА ПІСНЯ, 3 дія  – Па-де-де

3. Музичний супровід балетного уроку

В перелік документів, що  подаються, входять:

1. Заява про участь у конкурсі, написана власноруч у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та засобів зв’язку із претендентом

2. Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою

3. Копія документу, що посвідчує особу

4. Витяг з трудової книжки (за наявності)

5. Копія документа про освіту

6. Творче резюме, портфоліо

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список виконаних партій, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).      

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються з 18 травня по 07 червня 2023  р. (включно) за адресою: м.Київ, вул.Лисенка, 5, 2-й поверх, відділ кадрів, з 11-00 до 13-00 та з 15-00 до 17-00.

Тел. для довідок:  234-51-93, 234-61-68.

Дата проведення конкурсу – 09 червня 2023 року.

Місце проведення конкурсу: Національна опера України, м.Киів, вул.Володимирська, 50.

ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» переможця конкурсу житлом не забезпечує.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендента

ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

–       концертмейстера з класу балету – 1 шт.од. 
Кваліфікаційні вимоги:повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — стаж роботи за професією акомпаніатора, концертмейстера не менше 3 років. 
Спеціальні кваліфікаційні вимоги:знання поточного репертуару театру (балету), принципів концертмейстерської роботи з артистами  балету, вміння проводити індивідуальні та групові заняття, уроки, репетиції з артистами / солістами балету, виконання на репетиціях  музичного супроводу на фортепіано, виконання з листа  нових музичних творів,  досить складного музичного матеріалу.  
Конкурсна програма : 1. Л. Мінкус ДОН КІХОТ – Гран-па2. М. Скорульський  ЛІСОВА ПІСНЯ, 3 дія  – Па-де-де3. Музичний супровід балетного уроку В перелік документів, що  подаються, входять:
1. Заява про участь у конкурсі, написана власноруч у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та засобів зв’язку із претендентом
2. Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою
3. Копія документу, що посвідчує особу
4. Витяг з трудової книжки (за наявності)
5. Копія документа про освіту6. Творче резюме, портфоліо Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список виконаних партій, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).         
Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються з 18 травня по 07 червня 2023  р. (включно) за адресою: м.Київ, вул.Лисенка, 5, 2-й поверх, відділ кадрів, з 11-00 до 13-00 та з 15-00 до 17-00.Тел. для довідок:  234-51-93, 234-61-68. 
Дата проведення конкурсу – 09 червня 2023 року. 
Місце проведення конкурсу: Національна опера України, м.Киів, вул.Володимирська, 50.          
ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» переможця конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендента.