Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Активне
  • Артиста балету – провідного майстра сцени (жінки, чоловіки) – 2 од.

Кваліфікаційні вимоги:

повна  вища  освіта  відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією артиста балету (театру) не менше 5 років

Спеціальні кваліфікаційні вимоги:

видатні хореографічні та музичні здібності, бездоганна професійна майстерність, яскрава творча індивідуальність, широке визнання аудиторії в Україні та за її межами.

  • Артиста балету першої категорії (жінки, чоловіки) – 2 од.

Кваліфікаційні вимоги:

повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); стаж роботи за професією  артиста балету (театру)  не менше 3 років

Спеціальні кваліфікаційні вимоги:

професійна  майстерність; яскраві музичні,  хореографічні і  сценічні  здібності;  виконання перших і других партій в балетах, великих балетних партій в оперних виставах;  в окремих  випадках  –  виконання  провідних партій в балетах.

  • Завідувач балетної трупи – 1 од.

Кваліфікаційні вимоги:

повна   або   базова   вища   освіта відповідного  напряму  підготовки   (спеціаліст   або   бакалавр), стаж роботи за професією артиста балету, педагога з балету – не менше 5 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги:

знання чинного  законодавства  в  галузі  культури  та мистецтва;  творчо-виробничого  процесу  роботи  театру;  системи та умов  оплати  праці  працівників  театру; психології колективної діяльності, етики стосунків у колективі;  основ економіки,  організації праці та управління;  правил внутрішнього трудового розпорядку;  правил і
норм охорони праці та протипожежного захисту.

Конкурсна програма для претендентів на участь у конкурсі на заміщення вакантних посад артистів балету Національної опери України:

1. Балетний урок

2. Варіація (відповідної складності, на вибір учасника/-ці конкурсу), фрагменти з балетів (на вибір учасника/-ці конкурсу)

          Програма та форма проведення конкурсу на заміщення вакантної посади завідувача балетної трупи :

Презентація (у довільній формі) концепції творчо-виробничої діяльності балетної трупи в контексті поточних та перспективних планів роботи театру в цілому, співбесіда.

          В перелік документів, що  подаються, входять:

1. Заява про участь у конкурсі, написана власноруч у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та засобів зв’язку із претендентом

2. Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою

3. Копія документу, що посвідчує особу

4. Витяг з трудової книжки (за наявності)

5. Копія документа про освіту

6. Творче резюме, портфоліо

 Працівники Національної опери України, які беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список виконаних партій, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

          Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються з 2 по 17 березня (включно) 2023 р. за адресою: м.Київ, вул.Лисенка, 5, 2-й поверх, відділ кадрів, з 11-00 до 13-00 та з 15-00 до 17-00.

Тел. для довідок:  234-51-93, 234-61-68.

          Дата проведення конкурсу – 21 березня 2023 року.

          Місце проведення конкурсу: Національна опера України, м.Киів, вул.Володимирська, 50.

          ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» переможців конкурсу житлом не забезпечує.

          Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.