Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки» оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

На заміщення вакантної посади:

 Звукорежисер вищої категорії – 1 одиниця;

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади звукорежисера вищої категорії:

Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації, стаж роботи за  фахом у театральному  підприємстві не менше 3 років (академічний театр), знання системи, методології творчого процесу, створення та втілення звукової  партитури вистави не менше як до 5 вистав;

Претенденти повинні знати:  

– чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; методологію творчого процесу; класичну і сучасну драматургію; досвід вітчизняної та світової культури у галузі звукотехніки; новітні технічні досягнення та технології; основи економіки , організацію праці та управління; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту,  основи авторського і трудового права.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії:

– заяву про участь в конкурсі у довільній формі (заява повинна містити відомості про претендента: ПІБ претендента – повністю, адреса для листування, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, у разі її наявності);

особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

– копію документа, що посвідчує особу;

– копію трудової книжки (за наявності);

– копію документа про освіту за відповідною спеціальністю/довідку з місця навчання;

– творче резюме та  портфоліо, для іногородніх портфоліо в електронному вигляді (раніше створені вистави);     

*  Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і бездоганної репутації.

*  Працівники, які знаходяться із закладом культури в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

* У разі подання заяви та документів, лише електронною поштою, претендент додатково подає заяву на участь у конкурсі, написану власноруч.

* Претендент має право відкликати свою заяву та документи до кінцевого строку їх прийняття, повідомивши про це письмово конкурсну комісію.

Місцезнаходження підприємства: 01001, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5.

Основні напрями діяльності підприємства: створення, публічне виконання, публічний показ, поширення та збереження творів театрального мистецтва, забезпечення умов для розвитку театральної творчості, підготовка професійних кадрів, пропаганда кращих зразків театрального мистецтва.

Строк приймання заяв на участь у конкурсі: документи для участі в конкурсі приймаються впродовж 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дати оприлюднення оголошення (до 08 січня   2022 року включно).

Місце приймання заяв на участь у конкурсі та номер телефону для довідок:

01001, ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки», м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5, кабінет 18;

телефон для довідок (044) 235 42 66 – Величко Валентина Миколаївна;

електронна адреса: e-mail: – [email protected]

Місце/дата проведення конкурсу (перший і другий етап): ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки», м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5 10 січня  2022 року/ початок 11:00 год.

ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки» переможців конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Дата оприлюднення результатів конкурсу:

Не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу інформацію про переможців конкурсу буде оприлюднено, відповідно до чинного законодавства.