Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

ДП «Національний цирк України» оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

ДП «Національний цирк України» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 • Артист цирку балетного жанру вищої категорії – 7 одиниць (жінки – 3 одиниці, чоловіки – 4 одиниці).

Кваліфікаційні вимоги: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст).
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: висока професійна майстерність, яскраві музичні, хореографічні та сценічні здібності; основний виконавець у найбільш складних ансамблевих номерах та хореографічних сценах, який володіє високою художньою майстерністю та танцювальною технікою, виконує найбільш відповідальні епізоди в пантомімах, балетних інтермедіях та парадах.
Конкурсна програма для претендентів на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади артиста цирку балетного жанру вищої категорії:
• повторення танцювальних фрагментів за репетитором;
• виконання двох різних за стилем танцювальних композицій на вибір претендента під фонограму (до 1 хвилини кожна);
• індивідуальна співбесіда.

 • Артист цирку спортивно-акробатичного жанру вищої категорії (акробат цирковий) – 5 одиниць.

Кваліфікаційні вимоги: базова вища освіта відповідного напряму
підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією акробата циркового (артиста цирку спортивно-акробатичного жанру) I категорії не менше 3 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: володіє яскравою самобутньою артистичною індивідуальністю; створює або бере участь у створенні дійсно новаторських творів мистецтва; досконало володіє мистецтвом акробатики в межах свого виду спортивно-акробатичного жанру; чудово, із справжнім артистизмом виконує трюки найвищої складності.
Конкурсна програма для претендентів на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади артиста цирку спортивно-акробатичного жанру вищої категорії (акробата циркового):
• виконання двох різних за різновидом акробатики фрагментів циркових номерів на вибір претендента під фонограму (до 1 хвилини кожний);
• індивідуальна співбесіда.

 • Артист цирку спортивно-акробатичного жанру І категорії (акробат цирковий) – 2 одиниці.

Кваліфікаційні вимоги: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією акробата циркового (артиста цирку спортивно-акробатичного жанру II категорії) не менше 2 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: відмінно володіє артистичністю, мистецтвом акробатики в межах свого виду спортивно-акробатичного жанру; на високому професійному рівні виконує складні оригінальні трюки; вміє створювати або бере участь у створенні високохудожніх творів циркового мистецтва.
Конкурсна програма для претендентів на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади артиста цирку спортивно-акробатичного жанру І категорії (акробата циркового):
• виконання двох різних за різновидом акробатики фрагментів циркових номерів на вибір претендента під фонограму (до 1 хвилини кожний);
• індивідуальна співбесіда.

 • Артист цирку спортивно-акробатичного жанру вищої категорії (повітряний гімнаст) – 1 одиниця.

Кваліфікаційні вимоги: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією повітряного гімнаста (артиста цирку спортивно-акробатичного жанру I категорії) не менше 5 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: автор оригінальних номерів, основний виконавець у номерів, видатний за своїми професійними здібностями та високою художньою майстерністю, виконавець унікальних трюків, який володіє яскравою творчою індивідуальністю та бере участь у трюкових комбінаціях вищого ступеня складності.
Конкурсна програма для претендентів на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади артиста цирку спортивно-акробатичного жанру вищої категорії (повітряного гімнаста):
• виконання двох різних фрагментів циркових номерів жанру повітряної гімнастики (на різному реквізиті) на вибір претендента під фонограму (до 1 хвилини кожний);
• індивідуальна співбесіда.

 • Артист цирку спортивно-акробатичного жанру вищої категорії (ілюзійного та інших оригінальних жанрів) – 1 одиниця.

Кваліфікаційні вимоги: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста ілюзійного та іншого оригінальних жанрів (артиста цирку спортивно-акробатичного жанру) I категорії не менше 3 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: видатна професійна майстерність, висока виконавська культура, яскрава творча індивідуальність; бездоганне
володіння технікою виконання трюкової роботи; створення власних, оригінальних, яскравих у художньому плані складних номерів.
Конкурсна програма для претендентів на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади артиста спортивно-акробатичного жанру вищої категорії (ілюзійного та інших оригінальних жанрів):
• виконання двох різних за жанром фрагментів циркових номерів на вибір претендента під фонограму (до 1 хвилини кожний);
• індивідуальна співбесіда.

 • Артист цирку спортивно-акробатичного жанру І категорії (ілюзійного та інших оригінальних жанрів) – 1 одиниця.

Кваліфікаційні вимоги: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста ілюзійного та інших оригінальних жанрів (артиста цирку спортивно-акробатичного жанру) ІІ категорії не менше 2 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: висока виконавська майстерність; бездоганне володіння елементами техніки свого жанру; виконання оригінальних номерів у цікавій видовищній формі.
Конкурсна програма для претендентів на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади артиста цирку спортивно-акробатичного жанру І категорії (ілюзійного та інших оригінальних жанрів):
• виконання двох різних за жанром фрагментів циркових номерів на вибір претендента під фонограму (до 1 хвилини кожний);
• індивідуальна співбесіда.

 • Артист цирку спортивно-акробатичного жанру І категорії (кінного жанру) – 1 одиниця.

Кваліфікаційні вимоги: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста цирку кінного жанру (артиста цирку спортивно-акробатичного жанру ІІ категорії) не менше 2 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: відмінно володіє високою артистичністю, мистецтвом наїзництва в межах свого виду кінного жанру та на високому професійному рівні виконує оригінальні складні трюки; вміє створювати або бере участь у створенні високохудожніх творів циркового мистецтва.
Конкурсна програма для претендентів на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади артиста цирку спортивно-акробатичного жанру І категорії (кінного жанру):
• виконання двох різних за видом фрагментів циркових номерів кінного жанру на вибір претендента під фонограму (до 1 хвилини кожний);
• індивідуальна співбесіда.

 • Асистент циркового номера (у номерах з хижими звірами) – 1 одиниця.

Кваліфікаційні вимоги: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) та практичний досвід роботи з хижими звірами.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги / повинен знати: положення про умови праці працівників цирку; основи ветеринарії; шорну справу; способи страхування; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила безпечного поводження із хижим звірами; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.
Конкурсна програма для претендентів на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади асистента циркового номера (в номерах з хижими звірами):
• індивідуальна співбесіда.

 • Асистент циркового номера – 4 одиниці.

Кваліфікаційні вимоги: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги / повинен знати: положення про умови праці працівників цирку; основи ветеринарії; шорну справу; способи страхування; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.
Конкурсна програма для претендентів на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади асистента циркового номера:
• індивідуальна співбесіда.

 • Балетмейстер – 1 одиниця.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст).
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: забезпечення високого художнього рівню вистав (програм), організація роботи з їх підготовки і випуску; здійснення постановки нових і поновлення раніше створених балетних вистав (програм); планування репетиційного процесу; введення нових виконавців у раніше створені вистави (програми); контроль творчої та трудової дисципліни артистів цирку балетного жанру.
Конкурсна програма для претендентів на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади балетмейстера:
• індивідуальна співбесіда.

Документи на конкурс подаються за адресою: місто Київ, площа Перемоги, 2. Документи від претендентів на участь у конкурсі подаються до 12 серпня 2021 року.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії ДП «Національний цирк України» заяву про участь в конкурсі в довільній формі з зазначенням згоди на оброблення персональних даних. До заяви додаються такі документи:

 • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
 • копія документа, що посвідчує особу;
 • копія трудової книжки (за наявності);
 • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
 • творче резюме.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію. Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються з 26 липня по 12 серпня 2021 р. (включно) за адресою: місто Київ, площа Перемоги, 2, службовий вхід з вулиці Бульварно-Кудрявська, 3-й поверх, відділ кадрів, з 11-00 до 13-00 та з 14-00 до 17-00. Телефон для довідок: 044-236-12-49, 044-236-39-39.

Дата проведення конкурсу – 14 серпня 2021 року, початок о 11.00. Місце проведення конкурсу: ДП «Національний цирк України», місто Київ, площа Перемоги, 2.

ДП «Національний цирк України» переможців конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.