Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

ДП "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР РОСІЙСЬКОЇ ДРАМИ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ" ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Опубліковано:
Завершено

ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки», відповідно ст.21 Закону України «Про культуру» та ст.20 Закону України «Про театри і театральну справу», ст.17 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків», оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантної посади:

  • Художник-модельєр (з виготовлення і ремонту головних уборів) – 1 одиниця.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: Повна вища абосередньо-спеціальна освіта відповідного напряму підготовки, досвід роботи за професією не менше 2 років.
Претендент повинен знати: історію театрально-декораційного мистецтва і костюма, зокрема головних уборів;композиційні рішення предметів, властивості, специфіку,фактуру матеріалів, пропорції; основні правила та прийоми побудови креслень виробу за різними методиками конструювання; вміти втілювати задуми художника-постановника, здійснити розкрій головного убору, підкрій та моделювання.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії:

  • заяву про участь в конкурсі у довільній формі (заява повинна містити відомості про претендента: ПІБ претендента – повністю, адреса для листування, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, у разі її наявності);
  • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • копію трудової книжки(за наявності);
  • копію документа про освіту за відповідною спеціальністю/довідку з місця навчання;
  • творче резюме, альбоми робіт, малюнки, ескізи тощо).

* Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і бездоганної репутації.
* Працівники, які знаходяться із закладом культури в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.
*У разі подання заяви та документів, лише електронною поштою, претендент додатково подає заяву на участь у конкурсі, написану власноруч.
*Претендент має право відкликати свою заяву та документи до кінцевого строку їх прийняття, повідомивши про це письмово конкурсну комісію.

Місцезнаходження підприємства: 01001, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5.

Основні напрями діяльності підприємства: створення, публічне виконання, публічний показ, поширення та збереження творів театрального мистецтва, забезпечення умов для розвитку театральної творчості, підготовка професійних кадрів, пропаганда кращих зразків театрального мистецтва.

Строк приймання заяв на участь у конкурсі: документи для участі в конкурсі приймаються впродовж 20 (двадцяти) календарних днів з дати оприлюднення оголошення.

Місце приймання заяв на участь у конкурсі та номер телефону для довідок: 01001, ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки», м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5/ вул. Пушкінська, 17 (службовий вхід до Театру); телефон для довідок (044) 234 06 16 – відділ кадрів; електронна адреса: e-mail: – [email protected].

Місце/дата проведення конкурсу (перший і другий етап): ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки», м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5 – 30 червня 2020 року/початок 12-00 год. 

ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки» переможців конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Дата оприлюднення результатів конкурсу: Не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу інформація про переможців конкурсу буде відповідно до чинного законодавства.