Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

ДП "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР РОСІЙСЬКОЇ ДРАМИ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ" ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Опубліковано:
Завершено

ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки», відповідно ст.21 Закону України «Про культуру» та ст.20 Закону України «Про театри і театральну справу», ст.17 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків», оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантних посад:

Художник-декоратор театрально-видовищного підприємства (Заступник начальника відділу) – 1 одиниця;

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:
базова вища та/або середньо-спеціальна освіта (образотворче мистецтво) та/або стаж роботи художником-декоратором не менше 3 років.
перевага претендента – кафедра сценографії та екранних мистецтв (театрально-декораційне відділення);
перевага претендента – досвід роботи в театрально-видовищних закладах.
Претендент повинен знати :
історію образотворчого та театрального мистецтва; напрацювання в галузі живописно-декораційних робіт;
вміти втілювати задуми художника-постановника на різноманітних матеріалах(деревина, тканина тощо);
техніку малювання, креслення, живопису; колористику, закони світлових сполучень і перспективи;
технології живопису різними барвниками і фарбами; правила складання тонів;
властивості фарб з різним складом і способи їх приготування; рецептуру ґрунтів і шпаклівок; суміші політур, протрав, лаків та правила їх виготовлення;
методи творчої роботи щодо створення декорацій в закладах культури та інших мистецьких організаціях (підприємствах);
правила викреслювання деталей і сполучень виробів; навички з розпису декорацій великих розмірів;
володіти технічними засобами виконання робіт (робота фарборозпилювачем за допомогою компресора, шліфувальними пристроями тощо).

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії:
– заяву про участь в конкурсі у довільній формі (заява повинна містити відомості про претендента: ПІБ претендента – повністю, адреса для листування, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, у разі її наявності);
– особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
– копію документа, що посвідчує особу;
– копію трудової книжки(за наявності);
– копію документа про освіту за відповідною спеціальністю/довідку з місця навчання;
– творче резюме, альбоми робіт, малюнки, ескізи тощо).

* Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і бездоганної репутації.
* Працівники, які знаходяться із закладом культури в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.
*У разі подання заяви та документів, лише електронною поштою, претендент додатково подає заяву на участь у конкурсі, написану власноруч.
*Претендент має право відкликати свою заяву та документи до кінцевого строку їх прийняття, повідомивши про це письмово конкурсну комісію.

Місцезнаходження підприємства: 01001, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5.

Основні напрями діяльності підприємства: створення, публічне виконання, публічний показ, поширення та збереження творів театрального мистецтва, забезпечення умов для розвитку театральної творчості, підготовка професійних кадрів, пропаганда кращих зразків театрального мистецтва.

Строк приймання заяв на участь у конкурсі: документи для участі в конкурсі приймаються впродовж 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дати оприлюднення оголошення.

Місце приймання заяв на участь у конкурсі та номер телефону для довідок: 01001, ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки», м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5/ вул. Пушкінська, 17 (службовий вхід до Театру);
телефон для довідок (044) 234 06 16 – відділ кадрів;
електронна адреса: e-mail: – [email protected]

Місце/дата проведення конкурсу(перший і другий етап): ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки», м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5 – 11 лютого 2020 року/початок 11-00 год.

«Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки» переможців конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Дата оприлюднення результатів конкурсу: не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу інформація про переможців конкурсу буде відповідно до чинного законодавства.