Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Громадське обговорення проєкту Закону України “Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо врегулювання статусу та засад діяльності суб’єкта у сфері парламентського мовлення)”

Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проєкт Закону України «Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо врегулювання статусу та засад діяльності суб’єкта у сфері парламентського мовлення)».

Проєкт акта розроблено на виконання пункт 1.14 Плану організації підготовки проєктів актів та виконання інших завдань, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 13 грудня 2022 р. № 2849-ІХ «Про медіа».

Законопроєктом передбачено, що гласність засідань Верховної Ради забезпечується шляхом їх трансляції суб’єктом парламентського мовлення, а не лінійними аудіовізуальними медіа, а також закріплено норми, що визначають статус та засади діяльності суб’єкта у сфері парламентського мовлення.

Зауваження і пропозиції до проєкту акта приймаються до 18 серпня 2023 року на електронну адресу: [email protected] із зазначенням змісту відповідного положення проєкту акта МКІП та формулювання пропозиції чи зауваження до нього з конкретними формулюваннями та обґрунтуванням.

Відповідальна особа за проведення консультацій щодо проєкту акта – начальник відділу формування інформаційної політики та стратегічних комунікацій Департаменту інформаційної політики та інформаційної безпеки Прокопчук Сергій Володимирович. 

Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті МКІП.

Додатки: