Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Громадське обговорення проекту наказу МКІП «Про затвердження Положення про конкурсний відбір на посаду директора державного фахового мистецького коледжу, що належить до сфери управління МКІП

Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проект наказу Міністерства культури та інформаційної політики України «Про затвердження Положення про конкурсний відбір на посаду директора державного фахового мистецького коледжу, що належить до сфери управління Міністерства культури та інформаційної політики України » (далі – проект наказу).

Проект наказу розроблено відповідно до абзацу другого частини восьмої статті 42 Закону України «Про фахову передвищу освіту», абзацу другого пункту 1 розділу І Типового положення про конкурсний відбір на посаду керівника закладу фахової передвищої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 23 лютого 2021 № 251, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 08 квітня 2021 р. за № 479/36101, та з метою належного забезпечення конкурсного відбору директорів державних фахових мистецьких коледжів, що належать до сфери управління Міністерства культури та інформаційної політики України.

Зауваження і пропозиції до проекту наказу приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до 5 серпня 2021 року в письмовій та/або електронній формі на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України.

Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно проекту наказу – керівник експертної групи з мистецької освіти Колос Тетяна Миколаївна, електронна пошта [email protected].

Пропозиції необхідно надавати у формі порівняльної таблиці з конкретними формулюваннями та обґрунтуванням.

Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті МКІП.

Положення

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Звіт