Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Громадське обговорення проекту наказу МКІП «Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору кінопроектів патріотичних серіалів, для виробництва (створення) та розповсюдження яких надається державна фінансова підтримка» (01.07.2021)

Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проект наказу Міністерства культури та інформаційної політики України «Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору кінопроектів патріотичних серіалів, для виробництва (створення) та розповсюдження яких надається державна фінансова підтримка» (далі – проект наказу).

Проект наказу розроблено відповідно до абзаців першого та другого пункту 5 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виробництва (створення) та розповсюдження патріотичних серіалів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 р. № 429.

Зауваження і пропозиції до проекту постанови приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до 14 липня 2021 року (включно) в письмовій та/або електронній формі на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України.

Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно проекту наказу – державний експерт експертної групи з кіно Орлюк Катерина Вікторівна, електронна пошта orlі[email protected].

Пропозиції бажано надавати у формі порівняльної таблиці з конкретними формулюваннями та обґрунтуванням.

Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті МКІП.

Проект наказу

Пояснювальна записка

Звіт