Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до проекту постанови Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 р. № 1029» (15.07.2021)

Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 р. № 1029» (далі – проект акта).

Проект акта розроблено на виконання заходу 3 завдання 3 плану заходів щодо реалізації Концепції реформування системи забезпечення населення культурними послугами, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 р. № 355, з метою забезпечення врахування культурної складової під час розрахунку індексів конкурентоспроможності регіонів та регіонального людського розвитку.

Зауваження і пропозиції до проекту акта приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до 01 серпня 2021 року включно в письмовому та/або електронному вигляді на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України: м. Київ, вул. І. Франка, 19 або на електронну пошту [email protected].

Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно проекту акта –Кулініч Марина Тарасівна – в.о. керівника експертної групи з координації взаємодії з регіонами Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції тел. (044) 235-22-33, електронна пошта [email protected].

Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному веб-сайті МКІП не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.

Проект постанови

Звіт