Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Вимог щодо розміщення реклами в буферних зонах об’єктів всесвітньої спадщини» (08.06.2021)

Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Вимог щодо розміщення реклами в буферних зонах об’єктів всесвітньої спадщини».

Проект акта розроблено на виконання абзацу другого пункту 2 Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 19 червня 2018 року № 2457-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про охорону культурної спадщини» щодо збереження пам’яток культурної спадщини, включених до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО», схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року (протокол № 31) та з метою врегулювання вимог до рекламоносіїв та місць їх розміщення, якщо вони знаходяться на території буферних зон об’єктів всесвітньої спадщини.

Зауваження і пропозиції до проекту акта приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до 09 липня 2021 року в письмовому та/або електронному вигляді на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України: м. Київ, вул. І. Франка, 19 або на електронну пошту [email protected].

Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті МКІП.

Проект