Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Громадське обговорення проекту постанови «Про затвердження Порядку прийняття органами державної влади та органами місцевого самоврядування рішення про обмеження обігу матеріалів і продукції сексуального чи еротичного характеру за віковою ознакою»

Громадські обговорення
Опубліковано:
Активне

МКІП пропонує до громадського обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку прийняття органами державної влади та органами місцевого самоврядування рішення про обмеження обігу матеріалів і продукції сексуального чи еротичного характеру за віковою ознакою» (далі – Порядок).

Порядок розроблено на виконання вимог частини сьомої статті 8 Закону України «Про захист суспільної моралі», відповідно до якої Кабінету Міністрів України необхідно розробити Порядок прийняття органами державної влади та органами місцевого самоврядування рішення про обмеження обігу матеріалів і продукції сексуального чи еротичного характеру за віковою ознакою.

Зауваження і пропозиції до Порядку приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до 26 грудня 2022 року включно в письмовому та/або електронному вигляді на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України: м. Київ, вул. І. Франка, 19 або на електронну пошту [email protected].

Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно Порядку – Козлова Оксана Василівна (державний експерт експертної групи з питань розвитку мистецтв директорату культури та мистецтв), тел. (044) 234 1561, електронна пошта [email protected].

Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті МКІП.