Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Громадське обговорення проєкту наказу МКІП «Про внесення змін до Порядку відбору, придбання та розподілу книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів»

Громадські обговорення
Опубліковано:
Активне

Міністерство культури та інформаційної політики України ініціює громадське обговорення проєкту наказу МКІП «Про внесення змін до Порядку відбору, придбання та розподілу книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів».

Проєктом акта передбачається внесення змін до наказу МКІП «Про затвердження Порядку відбору, придбання та розподілу книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів» в частині удосконалення процедури відбору, придбання та розподілу книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів.

Зауваження і пропозиції до проєкту акта приймаються до 03.03.2022 року на електронну адресу: [email protected] у формі порівняльної таблиці із зазначенням змісту положення чинного акта законодавства, відповідного положення проєкту акта МКІП та формулювання пропозиції чи зауваження до нього з відповідним обґрунтуванням (форма додається).

Надані пропозиції та зауваження будуть розглянуті під час доопрацювання проєкту акта. Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному веб-сайті МКІП.

Уповноважена особа за проведення консультацій щодо проєкту акта – головний спеціаліст Директорату креативних індустрій та книговидання Міністерства культури та інформаційної політики України Рущенко Роман Євгенович (044) 234 62 20, [email protected].