Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Громадське обговорення проєкту наказу МКІП «Про затвердження Порядку утворення та роботи експертних комісій при Раді з держпідтримки кіно

Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проєкт наказу Міністерства культури та інформаційної політики України «Про затвердження Порядку утворення та роботи експертних комісій при Раді з державної підтримки кінематографії, а також умови їх діяльності» (далі – проєкт наказу).

Проєкт наказу розроблено з метою нормативно-правового врегулювання питань щодо утворення та умов діяльності експертних комісій при Раді з державної підтримки кінематографії.

Зауваження і пропозиції до проєкту приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до 28 липня 2020 року в письмовому та/або електронному вигляді на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України.

Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно проєкту наказу – державний експерт експертної групи з кіно Орлюк Катерина Вікторівна, електронна пошта [email protected]

Пропозиції бажано надавати у формі порівняльної таблиці з конкретними формулюваннями та обґрунтуванням.

Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті МКІП.

Проєкт наказу
Пояснювальна записка
Порядок
Додаток 1
Додаток 2

Звіт