Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Громадське обговорення проєкту наказу «Про внесення змін до наказу Міністерства культури України від 12 липня 2018 року № 628»

Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проєкт наказу «Про внесення змін до наказу Міністерства культури України від 12 липня 2018 року № 628», розробленого приведення нормативно-правових актів МКІП у відповідність до норм і положень Закону України «Про повну загальну середню освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 800 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників».

Зауваження і пропозиції до проєкту акта приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до 15 січня 2021 року в письмовому та/або електронному вигляді на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України.

Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно проєкту наказу – державна експертка експертної групи з мистецької освіти Директорату культури і мистецтв Шкляр Вікторія Миколаївна.

е-mail: [email protected]

Пропозиції необхідно надавати у формі порівняльної таблиці, включивши до неї у лівому стовпці норми проєкту та у правому стовпці – конкретні формулювання, які мають бути обґрунтованими.

Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті МКІП.

Додаток: проєкт наказу «Про внесення змін до наказу Міністерства культури України від 12 липня 2018 року № 628»

Термін обговорення продовжено до 20 січня 2021 року.

ЗВІТ про громадське обговорення проєкту наказу «Про внесення змін до наказу Міністерства культури України від 12 липня 2018 року № 628»