Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Громадське обговорення проєкту наказу “Про затвердження Положення про конкурс на посаду директора державного мистецького ліцею, що належить до сфери управління Міністерства культури та інформаційної політики України”  

Положення розроблене відповідно до абзацу третього частини другої статті 57 Закону України «Про повну загальну середню освіту» та абзацу четвертого пункту 43 Положення про мистецький ліцей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2020 р. № 1313 та спрямоване на унормування процедури конкурсного відбору претендентів на посаду директора державного мистецького ліцею. Положення визначатиме кількісний склад та представництво у конкурсній комісії, перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, його етапи, особливості проведення конкурсу під час карантинних обмежень тощо.

Пропозиції до проєкту акта приймаються до 4 березня 2021 року в електронному вигляді за електронною поштою [email protected].

Контактна особа – Колос Тетяна Миколаївна, керівник експертної групи з мистецької освіти Директорату культури і мистецтв.

Проєкт

Звіт