Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Громадське обговорення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення

Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги».
Проект акта розроблено з метою визначення нової формули для ліцензійного збору за видачу (продовження) ліцензії на багатоканальне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу, забезпечення інформаційних потреб суспільства, що проживає у населених пунктах, на території яких здійснювалась антитерористична операція, в адміністративно-територіальних одиницях, що межують з Автономною Республікою Крим, в районах, що межують з Російською Федерацією, а також залучення провайдерів програмної послуги, що використовують технологію ОТТ, до ліцензування їх діяльності.
Зауваження і пропозиції до проекту акта приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до 23 травня 2021 року в письмовому та/або електронному вигляді на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України: м. Київ, вул. І. Франка, 19 або на електронну пошту [email protected].
Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно проекту акта –Міщенков Євген Сергійович – державний експерт експертної групи з інформаційної політики Директорату з питань інформаційної політики та інформаційної безпеки тел. (099) 253-37-20, електронна пошта [email protected].
Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті МКІП.

Проєкт

Зміни до методики

Пояснювальна записка

Звіт