Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Громадське обговорення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку формування базової мережі закладів культури та закладів освіти сфери культури»

Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку формування базової мережі закладів культури та закладів освіти сфери культури» (далі – проєкт акта).
Проєкт акта розроблено з метою недопущення безпідставної ліквідації закладів культури та закладів освіти сфери культури, уточнення переліку документів, що подаються органами місцевого самоврядування, місцевими або центральними органами виконавчої влади для виключення закладів культури, закладів освіти сфери культури з базової мережі, та покращення комунікації між Міністерством культури та інформаційної політики України, органами місцевого самоврядування, органами виконавчої влади задля вчасної актуалізації переліку закладів базової мережі.
Необхідність пропонованих змін зумовлена змінами адміністративно-територіального устрою України та законами України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій» (прийняття від 17.11.2020 № 1009-ІХ ) та «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» (прийняття від 15.12.2020 № 1081-IX).
Зауваження і пропозиції до проєкту акта приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до 10 березня 2021 року включно в письмовому та/або електронному вигляді на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України: м. Київ, вул. І. Франка, 19 або на електронну пошту [email protected].
Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно проєкту акта –Чмир Олексій Володимирович – державний експерт експертної групи з координації взаємодії з регіонами Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції тел. (044) 235-52-74, електронна пошта [email protected].
Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті МКІП.

Проєкт постанови

Звіт