Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Громадське обговорення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів на 2021 рік з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки»

Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів на 2021 рік з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки».

Проєкт акта розроблено з метою утвердження в українському суспільстві свідомої підтримки членства України в ЄС, інтеграції в європейський економічний, культурний та політичний простір та здійснення процесу внутрішніх реформ і перетворень у бік більш вільного, справедливого, демократичного, успішного і прозорого суспільства, що спирається на засадничі права та свободи людини, принципи гендерної рівності та недискримінації, підзвітності влади, ринкової економіки та відкритості.

До розроблення проєкту акта долучались працівники громадянського суспільства, неурядових організацій, наукових та експертних кіл, міжнародних партнерів, органів державної влади, що має важливе значення для підвищення ефективності інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань реалізації євроатлантичного курсу України.

Зауваження і пропозиції до проєкту акта приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до 09 лютого 2020 року включно в письмовому та/або електронному вигляді на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України: м. Київ, вул. І.Франка, 19 або на електронну пошту [email protected].

Відповідальні особи за проведення консультацій стосовно проєкту акта –Макобрій Олександр Олександрович – начальник головного управління з питань міжнародної інформаційної політики, медіа та комунікацій  Директорату директорату інформаційної політики та інформаційної безпеки тел. (098) 016-06-37, електронна пошта [email protected]

Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті МКІП.

Проєкт розпорядження

Проєкт плану

Додатки

Звіт (16.02.2021)