Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Громадське обговорення проєкту Указу Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про Стратегію інформаційної безпеки»

Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проєкт Указу Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про Стратегію інформаційної безпеки», метою якого є визначення засад забезпечення інформаційної безпеки України, протидії загрозам безпеці держави в інформаційній сфері, захисту прав осіб на інформацію та захист персональних даних.

Відповідно до пункту 3 рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 вересня 2020 року «Про Стратегію національної безпеки України», що введене в дію Указом Президента України від 14 вересня 2020 року № 392/2020, МКІП визначено відповідальним за розробку проєкту Стратегії інформаційної безпеки.

МКІП було створено робочу групу (наказ МКІП від 16.10.2020 № 2199, нова редакція зі змінами – від 28.01.2021 № 43), до якої увійшли представники державних органів влади та наукових установ.

Зауваження і пропозиції до проєкту акта приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до 30 березня 2021 року включно в письмовому та/або електронному вигляді на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України: м. Київ, вул. І. Франка, 19 або на електронну адресу: [email protected].

Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно проєкту акта: Янчук Юлія, головний спеціаліст відділу з питань протидії інформаційним загрозам Головного управління з інформаційної безпеки Директорату з питань інформаційної політики та інформаційної безпеки, електронна адреса: [email protected].

Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті МКІП.

Проєкт

Звіт