Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Громадське обговорення проєкту ЗУ «Про внесення змін до деяких законів України щодо управління закладами культури»

Міністерство культури та інформаційної політики України ініціює громадське обговорення проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо управління закладами культури» щодо вдосконалення конкурсної процедури призначення керівника державного чи комунального закладу культури, який розроблено на виконання Плану пріоритетних дій Уряду на 2021 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. №276-р.

Проєктом акта зокрема передбачається узгодження норм частини п’ятнадцятої статті 21-5 Закону України «Про культуру», відповідно до якої керівник органу управління зобов’язаний призначити переможця конкурсу керівником державного чи комунального закладу культури на підставі підписання контракту, з нормами інших законів України, що вимагають додаткового погодження такого призначення з деякими органами виконавчої влади чи місцевого самоврядування.

Зауваження і пропозиції до проєкту акта приймаються до 16 травня 2021 року на електронну адресу: [email protected] у формі порівняльної таблиці із зазначенням змісту положення чинного акта законодавства, відповідного положення проєкту акта МКІП та формулювання пропозиції чи зауваження до нього з відповідним обґрунтуванням (форма додається).

Надані пропозиції та зауваження будуть розглянуті під час доопрацювання проєкту акта. Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному веб-сайті МКІП.

Уповноважена особа за проведення консультацій щодо проєкту акта – державний експерт експертної групи з питань розвитку мистецтв Директорату мистецтв та мистецької освіти Міністерства культури та інформаційної політики України Божко Інна Борисівна (044) 234 14 13, [email protected].

Додатки:

Звіт