Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту постанови Кабінету Міністрів України Про затвердження Мінімальних стандартів забезпечення громадян культурними послугами

Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Мінімальних стандартів забезпечення громадян культурними послугами» (далі – проєкт акта).

Проєкт акта розроблено з метою визначення та затвердження критеріїв і показників забезпечення громадян культурними послугами, які мають надаватися на базовому рівні адміністративно-територіального устрою (рівень громади), а також вимог до приміщень та обладнання закладів, що надають такі послуги. У перспективі виконання положень акта дасть змогу сформувати ефективну систему забезпечення громадян якісними і доступними базовими культурними послугами.

До розроблення проєкту акта долучались працівники закладів культури та освіти сфери культури (музеїв, бібліотек, мистецьких шкіл, клубних закладів), представники органів управління культурою в громадах, обласних центрів народної творчості, Української бібліотечної асоціації, експерти-аналітики донорських проєктів та асоціацій органів місцевого самоврядування.

Зауваження і пропозиції до проєкту акта приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до 01 жовтня 2020 року включно в письмовому та/або електронному вигляді на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України: м. Київ, вул. І.Франка, 19 або на електронну пошту [email protected].

Відповідальні особи за проведення консультацій стосовно проєкту акта – Кулініч Марина Тарасівна – т.в.о. керівника експертної групи з координації взаємодії з регіонами Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції та Чмир Олексій Володимирович – державний експерт експертної групи з координації взаємодії з регіонами Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції тел. (044) 235-52-74, електронна пошта [email protected].

Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті МКІП.

Проєкт

Звіт