Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок імені Марійки Підгірянки оголошує конкурс на заміщення вакантних поса

Активне

Згідно з Порядком і умовами проведення конкурсу претенденти, які виявили намір взяти участь у конкурсі, повинні відповідати таким кваліфікаційним  вимогам:

– Артист-ляльковод ІІ категорії (2 вакансії):

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Завдання та обов’язки. Готує під керівництвом режисера і виконує у виставах доручені йому ролі, володіє технікою ляльковедення, виконує мовні і технічні шуми, проводить часткове переставлення декорацій.

– Звукооператор (1 вакансія):

Базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Завдання та обов’язки. Забезпечує високий художній рівень та технічну якість звуку. Разом з режисером та звукорежисером працює над звуковим рішенням вистав (програм). Здійснює звукове та шумове оформлення вистав (програм). Бере участь у проведенні репетицій. Визначає звукотехнічні засоби, необхідні для проведення репетицій, записів. Установлює звукопідсилюючу апаратуру для проведення репетицій та вистав (програм) відповідно до фонової партитури вистави (програми), готує апаратуру до роботи та забезпечує належний технічний рівень її експлуатації. Здійснює поточний ремонт звукопідсилюючої апаратури. Проводить спеціальні записи для використання їх у виставах (програмах), а також для створення спеціальних звукових ефектів. Керує процесом монтажу, поповнює шумотеку.

Перелік документів, які необхідні для участі в конкурсі:

– Заява про участь у конкурсі на ім’я голови конкурсної комісії (у довільній формі);
– Особовий  листок з обліку кадрів, заповнений належним чином, з вклеєною фотокарткою;
– Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
– Копія документа, що посвідчує особу;
– Витяг з трудової книжки (за наявності);

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з Івано-Франківським академічним обласним театром ляльок імені Марійки Підгірянки та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.

Термін подання  заяв і документів на участь у конкурсі – до 22 січня 2024р., особисто або надіслати поштою.

Документи приймаються за адресою: 76018, Україна, м. Івано-Франківськ,

вул. Січових Стрільців, 27а. тел./факс: (0342) 53-33-33.

Конкурс на заміщення вакантних посад відбудеться у два етапи:

– перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 23 січня 2024р.

– другий етап – робота з конкурсантами: 23 січня 2024р.  

За адресою: Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок імені Марійки Підгірянки,  м. Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 27а.

Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок ім. Марійки Підгірянки, учасників конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.