Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Опубліковано:
Завершено

Івано-Франківський Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка (м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 42) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

  • Артист драми вищої категорії – 1 штатна одиниця

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта відповідного напрямку підготовки та досвід роботи за професією актора театру І категорії не менше 3 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: яскрава творча індивідуальність; професійна майстерність; вільне володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності; виконання головних ролей у виставах театру.

  • Артист драми ІІ категорії – 4 штатні одиниці

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

  • Головний режисер ‒ 1 штатна одиниця

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією режисера-постановника, режисера не менше 3 років.

Форма працевлаштування – контрактна.

Конкурс проводиться у два етапи протягом одного дня, 25 червня 2021 року (за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, буд. 42): перший етап – з 9.00 до 10.00 розгляд документів, поданих претендентами на участь у конкурсі та прийняття рішення щодо допуску до участі у другому етапі конкурсу; другий етап – з 10.00 ознайомлення з професійними даними претендентів та визначення переможців.

Претенденти подають до конкурсної комісії наступні документи:

  • заяву про участь у конкурсі у довільній формі;
  • особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
  • копія документу, що посвідчує особу;
  • копія трудової книжки (за наявності);
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з Івано-Франківським національним академічним драматичним театром ім.І.Франка та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі

Документи приймаються з 9 по 24 червня 2021 року за адресою: 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 42, каб. 410 (відділ кадрів), або на електронну адресу – [email protected]. Довідки за телефоном: 066 153 15 03.

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.
Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.