Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр імені М.Старицького оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Опубліковано:
Завершено

Відповідно до наказу Міністерства культури України від 01.07.2016р. №497 «Про затвердження порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури», Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр імені М.Старицького (м.Хмельницький, вул.Соборна, 60) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

  • Артист-вокаліст вищої категорії – 1 штатна одиниця

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста-вокаліста I категорії не менше 3 років.

Спеціальні вимоги: володіння виразними голосовими, музичними і сценічними здібностями; висока виконавська майстерність; яскрава творча індивідуальність; виконання провідних партій та ролей в репертуарі театру, сольних концертних програм у двох відділеннях; участь у збірних концертних програмах, музичних та літературно-музичних композиціях, оперних виставах у концертному виконанні, інших формах концертної діяльності.

Документи приймаються за адресою:

29000, м. Хмельницький, вул. Соборна, 60, Хмельницький обласний  академічний музично-драматичний театр імені М.Старицького

Кінцевий строк прийняття документів: 27 жовтня 2022 року.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:

  1. Заяву про участь у конкурсі

  2. Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленному порядку, з вклеєною фотокарткою

  3. Копію документа, що засвідчує особу

  4. Копію трудової книжки (за наявності)

  5. Копію документа про освіту за відповідною спеціальністю

  6. Творче резюме

Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати  іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня тощо.

Дата і місце проведення конкурсу:

28 жовтня 2022 року о 14:00 год., у приміщенні Хмельницького  обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького, м.Хмельницький, вул.Соборна, 60.

Офіційний сайт театру: http://theatrestaritsky.com.ua

Телефон  для довідок: (0382) 65-09-02, 79-43-62

Електронна адреса: [email protected]

Претендент має право відкликати свою заяву та документи до кінця строку їх прийняття, повідомивши про це письмово голову конкурсної комісії.

Документи подаються в закритому конверті з обов`язковою позначкою „На конкурс”  за адресою: 29000, м. Хмельницький, вул.Соборна, 60, шляхом поштового відправлення або особисто.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.