Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр імені М.Старицького оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр імені М.Старицького оголошує конкурс на заміщення вакантної посади відповідно до наказу Міністерства культури України від 01.07.2016р. №497 «Про затвердження порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури», Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр імені М.Старицького (м.Хмельницький, вул.Соборна, 60) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

  • артист драми другої категорії (дівчина) – 1 штатна одиниця.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Документи приймаються за адресою: 29000, м. Хмельницький, вул. Соборна, 60, Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр імені М.Старицького.

Кінцевий строк прийняття документів: 23 лютого 2021 року.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:

  • заяву про участь у конкурсі;
  • особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленному порядку, з вклеєною фотокарткою;
  • копію документа, що засвідчує особу;
  • копію трудової книжки (за наявності);
  • копію документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • творче резюме.

Працівники, які знаходяться із Театром в трудових відносинах та бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Дата і місце проведення конкурсу: 24 лютого 2021 року о 14:30 год., у приміщенні Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького, м.Хмельницький, вул.Соборна, 60.

Офіційний сайт театру: http://theatrestaritsky.com.ua. Телефон для довідок: (0382) 65-09-02, 79-43-62, факс (0382) 79-43-62. Електронна адреса: [email protected].

Усі претенденти на участь у конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію. Претендент має право відкликати свою заяву та документи до кінця строку їх прийняття, повідомивши про це письмово голову конкурсної комісії. Документи подаються в закритому конверті з обов`язковою позначкою „На конкурс” за адресою: 29000, м. Хмельницький, вул.Соборна, 60, шляхом поштового відправлення або особисто. Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.