Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ М. СТАРИЦЬКОГО ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Опубліковано:
Завершено

Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр імені М.Старицького оголошує конкурс на заміщення вакантних посад dідповідно до наказу Міністерства культури України від 01.07.2016р. №497 «Про затвердження порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури», Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр імені М.Старицького (м. Хмельницький, вул. Соборна, 60) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад.

 • Художник – 1 штатна одиниця.

Кваліфікаційні вимоги: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст); для бакалавра — без вимог до стажу роботи, молодшого спеціаліста — підвищення кваліфікації та стаж аналогічної за характером роботи не менше 3 років.

 • Артисти драми вищої категорії – 2 штатні одиниці

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста драми I категорії не менше 3 років.

 • Артисти драми першої категорії – 2 штатні одиниці.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста драми (театру драми, юного глядача) II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

 • Артисти драми другої категорії – 1 штатна одиниця.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

 • Артист балету вищої категорії -1 штатна одиниця.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста балету (театру) I категорії не менше 3 років.

 • Артист оркестру вищої категорії (флейта) – 1 штатна одиниця;
 • артист оркестру вищої категорії (ударні) – 1 штатна одиниця.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста оркестру І категорії не менше 3 років.

 • Артист оркестру першої категорії (фортепіано) – 1 штатна одиниця;
 • артист оркестру першої категорії (контрабас) – 1 штатна одиниця.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста оркестру II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

 • Артист оркестру другої категорії (кларнет) – 0,5 шт. одиниці.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Документи приймаються за адресою: 29000, м. Хмельницький, вул. Соборна, 60, Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр імені М.Старицького.

Кінцевий строк прийняття документів: 23 жовтня 2020 року.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:

 • заяву про участь у конкурсі;
 • особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленному порядку, з вклеєною фотокарткою;
 • копію документа, що засвідчує особу;
 • копію трудової книжки (за наявності);
 • копію документа про освіту за відповідною спеціальністю;
 • творче резюме.

Працівники, які знаходяться із Театром в трудових відносинах та бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Дата і місце проведення конкурсу: 27 жовтня 2020 року о 14:00 год, у приміщенні Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького, м.Хмельницький, вул. Соборна, 60.

Офіційний сайт театру: http://theatrestaritsky.com.ua. Телефон для довідок: (0382) 65-09-02, 79-43-62, факс (0382) 79-43-62. Електронна адреса: [email protected].

Усі претенденти на участь у конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.Претендент має право відкликати свою заяву та документи до кінця строку їх прийняття, повідомивши про це письмово голову конкурсної комісії. Документи подаються в закритому конверті з обов`язковою позначкою „На конкурс” за адресою: 29000, м. Хмельницький, вул.Соборна, 60, шляхом поштового відправлення або особисто.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.