Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Комунальне підприємство “Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської” оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Активне
  • хормейстер

 Кваліфікаційні вимогидо претендентів на заміщення вакантної  посади хормейстера:

         Повна   або   базова   вища   освіта відповідного   напряму   підготовки   (магістр,   спеціаліст   або бакалавр);  для магістра, спеціаліста – без вимог до стажу роботи, для  бакалавра  –  підвищення  кваліфікації  та  стаж  роботи   за
професією артиста хору не менше 3 років.

Завдання та обов’язки:

–     готує з колективом виконання хорових партій у нових або раніше створених виставах (програмах);

–     диригує хором;

–     проводить  з артистами групові та індивідуальні заняття з постановки голосу;

–     готує з акторами вокальні номери до вистав;

–     контролює якість виконання хорових партій у виставах (програмах) поточного репертуару;

–     виконує завдання, пов’язані з виробничо-творчою діяльністю колективу хору.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

– заяву про участь в конкурсі у довільній формі;

– особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку , з вклеєною фотокарткою;

– копію документа, що посвідчує особу;

– копію трудової книжки ( за наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, або інші документи, що підтверджують досвід роботи;

– копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

– творче резюме, портфоліо .

      Також претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, тощо).

      Документи від кандидатів, які бажають взяти участь у конкурсі приймаються до 17:00 год. 24 квітня 2023 року включно за адресою:

м. Чернівці, площа Театральна,4  КП «Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської» відділ кадрів з 1000 до 1300 та з 1400 до 1700 понеділок  – п’ятниця.

Тел.: (0372) 52-26-49,  (066) 077-92-05 – Тамара Вікторівна

факс: (0372) 52-26-49,  e-mail: office. [email protected]  (з поміткою «Конкурс»).

      Дата і місце проведення конкурсу:

25 квітня 2023 року м. Чернівці, вул.Театральна площа, 4  КП «Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської» .

Конкурс проводиться в один день у два етапи:

  • перший етап – розгляд документів поданих претендентами на участь в конкурсі о 10:00 год.
  • другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу, здійснення обговорення кожної кандидатури окремо та визначення переможців конкурсу о 11:00 год.

       Не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу інформація про переможців конкурсу буде оприлюднена на сайті театру та офіційному веб – сайті Мінкультури.

       Будь ласка, оформлюйте документи належним чином.  Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.