Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Комунальне підприємство «Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Опубліковано:
Завершено
  • Режисер-постановник

Кваліфікаційні  вимоги до кандидата

 На посаду режисера-постановника призначається особа, яка має вищу освіту в галузі культури за спеціальністю режисер драматичного театру без вимог до стажу роботи.

  • Головний художник

Кваліфікаційні  вимоги до кандидата

 На посаду головного художника призначається особа, яка має повну вищу освіту відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією художника не менше 3 років.

Документи приймаються за адресою: м. Чернівці, площа Театральна,4  відділ кадрів з 1000 до 1300 та з 1400 до 1700 понеділок — п’ятниця.

Тел.: (0372) 52-26-49,  (095) 89-59-319 – Анна Миколаївна, 

 факс: (0372) 52-26-49,  e-mail: office. [email protected]  (з поміткою “Конкурс»).

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі:

  1. Заява про участь у конкурсі, написана власноруч у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та засобів зв’язку із претендентом.
  2. Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою.
  3. Копія документу, що посвідчує особу.
  4. Копія трудової книжки.
  5. Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.
  6. Творче резюме.

Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, список постановок, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, записи вистав, концертів тощо).

Документи приймаються до  04.09.2022 року.