Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Київський академічний обласний музично – драматичний театр ім. П.К. Саксаганського оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Активне

Артист  драми  вищої категорії – 1 посада

Кваліфікаційні вимоги:  повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр,  спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста драми  I категорії не менше 3 років;

Артист – вокаліст вищої категорії – 1 посада

Кваліфікаційні вимоги: повна  вища  освіта  відповідного  напряму підготовки (магістр,  спеціаліст). Стаж роботи за професією артиста-вокаліста  I категорії не менше 3 років.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:

  1. Заява про участь у конкурсі довільної форми;
  2. Особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  3. Копія документа, що посвідчує особу;
  4. Копію трудової книжки (за наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, або інші документи, що підтверджують досвід роботи;
  5. Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  6. Творче резюме, портфоліо(для акторів, артистів театру, кіно).

Усі претенденти на участь у конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня, рецензії, відгуки, тощо.

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з театром ім.. П.К. Саксаганського  та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Форма працевлаштування контрактна.

Конкурс відбудеться 05.05.2023р.  в два етапи в приміщенні театру ім. П.К Саксаганського за адресою Київська обл.., м. Біла Церква, провулок Клубний, б. 1.

  • Перший етап   о  12  год.  – розгляд документів, поданих претендентами.
  • Другий етап    о 13 год. – ознайомлення з професійними даними     учасників конкурсу у формі прослуховування.

Документи на конкурс приймаються  за адресою: 09117, Київська обл., м. Біла Церква, пров. Клубний,  б. 1, шляхом поштового відправлення або особисто до 04.05.2023р. включно.

Телефон для довідок  067- 936-32-70, Електронна адреса  [email protected]