Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Комунальне підприємство «Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім. І.А. Кочерги» Житомирської обласної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Активне

Головний диригент: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією диригента вищої категорії не менше 3 років.

Артист балету вищої категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста балету (театру) І категорії не менше 3 років.

Артист балету І категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра – без вимог до стажу роботи; для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста балету ІІ категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.

Артист балету ІІ категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Артист драми вищої категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста драми І категорії не менше 3 років.

Артист драми І категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра – без вимог до стажу роботи; для – спеціаліста – стаж роботи за професією артиста драми ІІ категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.

Художник з освітлення: базова вища освітавідповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст); для бакалавра – без вимог до стажу роботи, молодший спеціаліст – підвищення кваліфікації та стаж роботи аналогічної за характером не менше 3 років.

Документи подавати за адресоюм. Житомир, площа Соборна, 6

Кінцевий строк прийняття документів: 25 вересня 2023 р.

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі:

–       заява про участь в конкурсі у довільній формі.

–       особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

–       копія документа, що посвідчує особу;

–       копія трудової книжки (за наявності);

–       копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

–       для військовозобов’язаних та призовників – документ про взяття на військовий облік;

–       інша додаткова інформація.

Дата і місце проведення конкурсу буде повідомлено претендентам особисто.

Для довідок з питань проведення конкурсу:

             Контактний телефон/факс: (097) 268-46-09

адреса електронної пошти:   [email protected]