Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Комунальний заклад “Кіровоградський  академічний обласний театр ляльок” оголошує  конкурс на заміщення посад (форма працевлаштування – контрактна)

Активне
  • артист-ляльковод  вищої категорії (одна одиниця)
  • оловний художник (одна одиниця)
  • звукооператор (одна одиниця)
  • художник з освітлення (одна одиниця)

Артист-ляльковод вищої категорії :

Кваліфікаційні вимоги: вища  освіта відповідного напрямку підготовки. Стаж роботи за професією артиста-ляльковода І категорії не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: яскрава творча індивідуальність, висока професійна майстерність, володіння всіма   елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності,  виконання відповідальних , у тому числі головних,  ролей у виставах театру, широке визнання публіки,  добре володіння технікою ляльководіння.

Головний художник:

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки, післядипломна освіта в галузі   управління. Стаж роботи за професією художника-постановника в театрі ляльок не менше 3-х років.

Звукооператор :  

Кваліфікаційні вимоги:  Базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст), для бакалавра – без вимог до стажу роботи, для молодшого спеціаліста – підвищення кваліфікації та стаж аналогічної за характером роботи не менше 3 років.

Художник з освітлення:    

Кваліфікаційні вимоги:   Базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст); для бакалавра – без вимог до стажу роботи, молодшого спеціаліста – підвищення кваліфікації та стаж роботи аналогічної за характером не менше 3 років.

Бажано: претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).

Адреса, за якою подаються документи: 25006, м. Кропивницький, вул. Преображенська, буд. 3,  тел. для довідок: 0958166583, електронна адреса:  [email protected]

Кінцевий строк прийняття документів: 16.11.2023 року

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі, та вимоги щодо їх оформлення:

  • заява про участь у конкурсі у довільній формі;
  • особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • витяг з трудової книжки (за наявності);
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю; 
  • творче резюме.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з  КЗ “Кіровоградський академічний обласний театр ляльок”  та беруть участь у  конкурсі,  подають  до  конкурсної  комісії  тільки  заяву  про  участь у конкурсі.

Конкурс відбудеться за адресою: м. Кропивницький, вул. Преображенська, буд. 3,                  17 листопада 2023 року (два етапи в один день):

–  1 етап (розгляд документів) о 10.00 год.

–  2 етап (ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу) о 12.00 год.

(початок реєстрації – об 9:30).

КЗ “Кіровоградський академічний обласний театр ляльок” переможців конкурсу житлом не забезпечує.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів