Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Комунальний заклад «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.Л. Кропивницького» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Активне

На виконання ст. 21 Закону України «Про культуру», відповідно до якої формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі та відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 липня 2016 р. за №1029/29159  комунальний заклад «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.Л. Кропивницького» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад художньо- артистичного персоналу:

Кваліфікаційні вимоги

 1.  Артист драми першої категорії – 1 шт. од.: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста драми (театру драми, юного глядача) II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

2. Артист драми другої категорії – 3 шт. од.:  Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

3. Головний режисер – 1 шт. од. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією режисера-постановника, режисера не менше 3 років.

4. Режисер – постановник   – 1 од. шт.: Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

5. Хормейстер – 1 шт. од.:  Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією артиста хору не менше 3 років.

6. Головний художник – 1 од. шт.: Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією художника не менше 3 років.

7.  Художник – постановник – 1 од. шт.: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги.

Артист драми першої  категорії: яскрава творча індивідуальність, професійна майстерність і висока кваліфікація, виконання відповідальних ролей у виставах театру.

Артист драми другої  категорії: встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання ролей у виставах.

Перелік документів, які необхідні для участі в конкурсі.

1. Заява про участь у конкурсі у довільній формі, що мість інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку;

2. Заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

3. Копія документу, що посвідчує особу;

4. Копія трудової книжки (за наявності);

5. Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

6. Творче резюме.

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з комунальним закладом «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім..М.Л.Кропивницького» та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (відео, рецензії, відгуки, портфоліо тощо)

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Програма конкурсу:

Монолог, вірш, проза, вокал, пластика (можливий уривок з існуючої вистави з цими елементами)

Дата і місце проведення конкурсу:

Конкурс відбудеться за адресою м.Кропивницький, вул. Театральна (Дворцова), 4 на малій сцені театру 22 червня 2023 року (два етапи в один день):

  • 1 етап (розгляд документів) о 10.00год
  • 2 етап (ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу)   о 11.00 год.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 19 червня 2023 року  (включно) за адресою: 25006, Україна, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул.Театральна (Дворцова), 4, каб.27 (2-й поверх, відділ кадрів.