Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Комунальний заклад «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Активне
 • артиста балету вищої категорії академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» (1 шт. од.);
 • артиста І категорії академічного симфонічного оркестру, група скрипок (1 шт.од.);
 • артиста І категорії академічного симфонічного оркестру, група валторн (1 шт.од.);
 • артиста І категорії академічного симфонічного оркестру, група фаготів (1 шт.од.);
 • артиста І категорії академічного симфонічного оркестру, група кларнетів (1 шт.од.);
 • артиста І категорії академічного симфонічного оркестру, група віолончелей (1 шт.од.);
 • артиста ІІ категорії академічного симфонічного оркестру, група контрабасів (1 шт.од.);
 • режисера-постановника (на час військової служби мобілізованого працівника) (1 шт.од.);
 • артиста, вокаліста (соліста) вищої категорії (2 шт.од.);
 • артиста, вокаліста (соліста) І категорії (1 шт.од.);
 • концертмейстера вищої категорії (1 шт.од.);
 • музикознавця І категорії (1 шт.од.).

Вимоги до конкурсантів:

 1. Артист балету вищої категорії академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці»

Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста балету 1 категорії не менше 3 років.

 1. Артист І категорії академічного симфонічного оркестру

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації. Для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста симфонічного оркестру ІІ категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.

 1. Артист ІІ категорії академічного симфонічного оркестру

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр або молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

 1. Артист-вокаліст (соліст) вищої категорії

Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста-вокаліста (соліста) І категорії не менше 3 років.

 1. Режисер-постановник

Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст)

без вимог до стажу роботи.

 1. Артист-вокаліст (соліст) І категорії

Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста-вокаліста (соліста)  ІІ категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.

 1. Концертмейстер вищої категорії

Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та стаж роботи за професією концертмейстера І категорії не менше 3 років.

 1. Музикознавець І категорії

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації. Для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією музикознавця (лектора, мистецтвознавця) І категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:

 • заяву про участь у конкурсі;
 • заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною  фотокарткою;
 • копія документа, що посвідчує особу;
 • копія трудової книжки (за наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, або інші документи, що підтверджують досвід роботи;
 • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
 • інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки: копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня, почесного звання, державні нагороди, лауреатство у конкурсах або фестивалях, характеристики, рекомендації, рецензії, публікації, відгуки (в разі наявності).

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах із Запорізькою обласною філармонією та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Документи на участь в конкурсі приймаються до «20» вересня 2023р. (включно) у відділі кадрів Запорізької обласної філармонії за адресою:  м. Запоріжжя,  пр. Соборний, 183, e-mail: [email protected].

Дата проведення конкурсу на заміщення вакантних посад – «25» вересня 2023р. за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 183. Про час проведення конкурсу кандидатам буде повідомлено додатково.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Запорізька обласна філармонія переможців конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання здійснюються за рахунок претендентів.

Додаткова інформація щодо функціональних обов’язків, умов конкурсу, переліку необхідних документів надається за телефоном (061)236-77-13.