Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

КОМУНАЛЬНИЙ КОНЦЕРТНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "АКАДЕМІЧНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР "ХРЕЩАТИК" ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Опубліковано:
Завершено
Комунальний концертний заклад культури “Академічний камерний хор “Хрещатик” оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
ККЗК «Академічний камерний хор «Хрещатик» відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого Наказом Міністерства культури України № 497 від 01.07.2016 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
  • артист-вокаліст провідний майстер сцени у партiї альт- одна посада;
  • артист-вокаліст вищої категорії у партiї бас-одна посада.
Кваліфікаційні вимоги: професійні вокальні дані, належний рівень техніки та виконавської майстерності, досвід виконання сольних партій, навички роботи в ансамблі; повна вища музична освіта або неповна вища музична освіта для осіб, що мають базову вищу музичну освіту і продовжують навчання для здобуття повної вищої музичної освіти; досвід роботи/участі в хорових колективах — не менше одного року; впевнене читання партій з листа — обов’язкове!
 
На конкурс підготувати будь-який твір (бажано акаппелла), який якнайкраще розкриє вокальні і акторські здібності претендента.
Заяви та додані документи від претендентів приймаються з 8 вересня по 21 серпня 2021 року у робочі дні з 10-00 по 16-00 за адресою: місто Київ, проспект Перемоги, 38, кімната 33 (відділ кадрів).
 
 
Заяви та пакет документів можливо подати особисто, надіслати на e-mail: [email protected], або надіслати на вказану адресу поштовим відправленням ( за довідками щодо подання документів звертатись за тел. 068-127-28-26). Для участі в конкурсі подаються такі документи:
  • заява про участь у конкурсі, написана власноручно у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та телефонного номеру заявника.
  • особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
  • документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон), а при надсиланні поштою — його копію;
  • копію або витяг з трудової книжки (за наявності);
  • копії документів про освіту.
Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати будь-яку іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, творчого досвіду, професійного рівня тощо.
 
Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Особи, які не дотримаються вказаного порядку подачі документів можуть бути не допущені до участі у конкурсі.
 
Дата і місце проведення конкурсу: 21 вересня 2021 року о 13-30 за адресою: місто Київ, проспект Перемоги, 38.
 
 
ККЗК «Академічний камерний хор «Хрещатик» переможців конкурсу і претендентів на участь в конкурсі на час проведення конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів на участь в конкурсі. За довідками щодо участі у конкурсі звертатись за тел. 044-229-63-64, 068-127-28-26, [email protected].