Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Комунальний заклад «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.Л.Кропивницького» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад художньо- артистичного персоналу

Опубліковано:
Завершено

Кваліфікаційні вимоги

  1. Головний режисер – 1 шт. од. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією режисера-постановника, режисера не менше 3 років.
  2. Художник – постановник – 1 од. шт.: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше 3 років.
  3. Звукооператор – 1 од. шт.: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст), для бакалавра — без вимог до стажу роботи, для молодшого спеціаліста — підвищення кваліфікації та стаж аналогічної за характером роботи не менше 3 років.

Перелік документів, які необхідні для участі в конкурсі.

1.Заява про участь у конкурсі у довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку.

2. заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

3. копія документу, що посвідчує особу;

4. копія трудової книжки (за наявності);

5. копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

6. творче резюме

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з комунальним закладом «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.Л. Кропивницького» та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (відео, рецензії, відгуки, портфоліо тощо).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Документи для участі у конкурсі приймаються лише в паперовому вигляді.

Дата і місце проведення конкурсу:

Конкурс відбудеться за адресою м.  Кропивницький, вул. Дворцова (Театральна), 4 на малій сцені театру 18 жовтня 2022 року (два етапи в один день):

–        1 етап (розгляд документів) о 10.00 год.

–        2 етап (ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу)   о 11.00 год.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 13 жовтня 2022 року (включно) за адресою: 25006, Україна, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Дворцова, 4, каб.27 (2-й поверх, відділ кадрів).                  

За довідками за тел.. 0522-24-14-22.

Витрати на проїзд та проживання за рахунок претендентів.