Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Комунальний заклад «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.Л.Кропивницького» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад.

Опубліковано:
Завершено

На виконання ст. 21 Закону України «Про культуру», відповідно до якої формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі та відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 липня 2016 р. за №1029/29159  комунальний заклад «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім..М.Л.Кропивницького» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад художньо- артистичного персоналу:

Кваліфікаційні вимоги

 1. Артист драми вищої категорії – 1 од.шт. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста драми I категорії не менше 3 років.
 2. Артист драми першої категорії – 1 од.шт. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста драми (театру драми, юного глядача) II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.
 3. Артист драми другої категорії – 6 од.шт. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
 4. Артист оркестру першої категорії (бас-гітара)  – 1 од.шт. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста оркестру (театру) II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.
 5. Керівник – літературно драматургічної частини – 1 шт. од. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією не менше 3 років.
 6. Художник з освітлення – 1 шт. од. Базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст); для бакалавра — без вимог до стажу роботи, молодшого спеціаліста — підвищення кваліфікації та стаж роботи аналогічної за характером не менше 3 років.
 7. Головний режисер – 1 шт. од. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією режисера-постановника, режисера не менше 3 років.
 8. Головний художник – 1 од. шт.: Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією художника не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги.

 1. Артист драми вищої категорії – 1 од.шт. яскрава творча індивідуальність; висока професійна майстерність; вільне володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності; виконання відповідальних, у тому числі головних ролей у виставах театру; широке визнання публіки.
 2. Артист драми першої категорії – 1 од.шт. яскрава творча індивідуальність, професійна майстерність і висока кваліфікація, виконання відповідальних ролей у виставах театру.
 3. драми другої категорії  – 6 од.шт.) встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання ролей у виставах.
 4. Артист оркестру першої категорії (бас-гітара) – 1 од.шт.  відмінні музичні здібності; високий рівень техніки та музичної культури виконання; добрі навички читання оркестрових партій з листа.

Перелік документів, які необхідні для участі в конкурсі.

 1. Заява про участь у конкурсі у довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку.
 2. заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
 3. копія документу, що посвідчує особу;
 4. копія трудової книжки (за наявності);
 5. копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
 6. творче резюме

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з комунальним закладом «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.Л.Кропивницького» та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (відео, рецензії, відгуки, портфоліо тощо).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Документи для участі у конкурсі приймаються лише в паперовому вигляді.

Програма конкурсу для артистів драми :

Монолог, вірш, проза, вокал, пластика (можливий уривок з існуючої вистави з цими елементами).

Дата і місце проведення конкурсу:

Конкурс відбудеться за адресою м.Кропивницький, вул.Дворцова, 4 на малій сцені театру 26 серпня 2022 року (два етапи в один день):

 • 1 етап (розгляд документів) о 10.00 год.

 • 2 етап (ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу) о 11.00 год.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 22 серпня 2022 року  (включно) за адресою: 25006, Україна, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Дворцова, 4, каб.27 (2-й поверх, відділ кадрів). За довідками за тел.. 0522-24-14-22.

Витрати на проїзд та проживання за рахунок претендентів.